Jednostka Wojskowa KOMANDOSÓW

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
23 maja 2018
Protokół XI Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żołnierskiej pt: „Czym dla wojska jest piosenka „
Protokół XI Jubileuszowego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Żołnierskiej pt: „Czym dla wojska jest piosenka „ Klub Jednostki Wojskowej Komandosów Lubliniec


 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 23.05.2018 r  Jury w składzie:

 Przewodnicząca :

Jolanta Zapora

 Członkowie:

mgr Marian Kaczmarek- nauczyciel muzyki, kompozytor, dyrygent.

Joanna Bąk

Sonia Wachowska

Dokonało oceny 57 podmiotów wykonawczych w  sześciu  kategoriach wiekowych ze szkół podstawowych, przedszkoli, szkół  średnich i wyższych, oraz Klubów Jednostek Wojskowych i innych ośrodków Kulturalno-Oświatowych.

 Kryteria jakimi kierowała się komisja były następujące:

  • dobór repertuaru(tematyka zgodna z regulaminem festiwalu),wartości artystyczne utworów oraz dostosowanie  repertuaru  do możliwości  wykonawców;
  • kreatywność prezentacji, muzykalność i warunki głosowe wykonawców;
  • ogólny wyraz artystyczny prezentacji wokalnej.

 

 JURY PRZYZNAŁO NASTĘPUJĄCE NAGRODY W POSTACI PUCHARÓW:

 KATEGORIA I - Przedszkola

 I nagroda –  Wiktoria Świtoń

II nagroda – Emilia Borszcz

III nagroda – Marta Wlazły

wyróżnienie – Karolina Ćwielong

wyróżnienie - Julia Halemba

wyróżnienie - Wiktoria Polak

wyróżnienie - Kacper Janik

wyróżnienie - Emilia Kandzia

 

KATEGORIA II - Szkoły Podstawowe kl. 1-4

 I nagroda –  Grzegorz Stachera

II nagroda –  Apolonia Ślusarczyk

III nagroda –  Milena Sanitra

Wyróżnienie – Alicja Witczak

Wyróżnienie - Maria Stachera

Wyróżnienie - Martyna Górniak

Wyróżnienie – Julia Kozioł

 

KATEGORIA III - Szkoły Podstawowe kl. 5-8 i szkoły gimnazjalne

I nagroda –  Martyna Fiałkowska

II nagroda i Nagroda Specjalna WCEO –  Krystian Stańczykiewicz

III nagroda – Norbert Kuświk

Wyróżnienie Specjalne –  Oliwia Wiench

Wyróżnienie – Gabriela Bagan

Wyróżnienie – Emilia Roszczypała

Wyróżnienie – Wiktoria Pukocz

 

KATEGORIA  IV  - Młodzież powyżej 16 lat

I nagroda –  Kornelia Kanclerz

II nagroda – Ewa Szraucner

III nagroda – Julia Kazuch

 

 

KATEGORIA  Zespoły – Przedszkola i Szkoły Podstawowe kl. 1-4 

 I nagroda –  Liliana Modlińska i Emilia Mazur

 II nagroda –   Zespół Wokalny  z Niepublicznej Szkoły Podstawowej nr 1 Kalety

 III nagroda –   Natalia Grześkowiak, Zuzanna Heluszka, Amelia Just, Ewa Weber,

  Olga Jaźwińska, Patrycja Trocha

Wyróżnienie – Marcel Ziaja i Lena Śliź

Wyróżnienie – „Rozśpiewana Wyspa” Koszęcin

Wyróżnienie – „A-vocado”

 

 

KATEGORIA III Zespoły – Młodzież powyżej 16 lat

 I nagroda –  Zespół i Szymon Poniszowski

 II nagroda –  Małgorzata Warmons, Anita Dziekańska, Monika Morawiec

III nagroda –  Zespół „Inwencja”

 

Jury przyznało dodatkowo nagrodę specjalną dla akompaniatora Pani Soni Klajner – Nagroda Dyrektora WCEO Warszawa, nagrodę Grand Prix dla Małgorzaty Warmons

 

Soliści - wokaliści otrzymali dyplomy i nagrody, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział.

 

 

generuj pdf
Kontakt

Jednostka Wojskowa KOMANDOSÓW
Sobieskiego 35
42-700 Lubliniec
tel. 261101111
fax. 261101380
4101.sekretariat@ron.mil.pl

    
  • BIP